Czym wyróżnia się Britax Romer King II LS?

0
627

Szerokie możliwości regulacji zagłówka i pasów, głębokie siedzisko i osłony boczne. Do tego nowoczesny system oświetlenia (LS), regulowana pozycja wypoczynkowa czy duża uniwersalność zastosowania wynikająca z dedykowanego przedziału wagowego. To raptem tylko kilka najważniejszych zalet, które wyróżniają fotelik Britax Romer King II LS na tle innych dostępnych na rynku. Marka po raz kolejny udowodniła, że doskonale zna potrzeby i oczekiwania rodziców, czego dowodem jest rosnąca popularność modelu.

Dla kogo przeznaczony?

Britax Romer King II LS dedykowany jest smykom w przedziale wagowym 9-18 kg, od 9. miesiąca do 4. roku życia. Jest chętnie wybierany przez rodziców, gdyż zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i ochronę dzieci. A wszystko dzięki zastosowanym technologiom. Nie bez powodu King II LS został zwycięzcą testu w Stiftung Warentest, pokonując inne konkurencyjne marki w kategorii 9-18 kg.

Łatwość montażu i obsługi

Fotelik Britax Romer King II LS jest funkcjonalny i wygodny w obsłudze. Może być zamontowany w każdym pojeździe. Co więcej, posiada innowacyjny system oświetlenia LS, który umożliwia sprawdzenie, czy został odpowiednio zapięty. Świadczy o tym charakterystyczny dźwięk kliknięcia, jak również zielone światełko.

Komfort podróżowania

Niewątpliwą zaletą fotelika Britax Romer King II LS jest łatwa i wygodna regulacja kąta odchylenia oparcia, którą można dostosować do potrzeb i preferencji maluszka. Wystarczy pociągnąć za specjalnie przeznaczoną do tego dźwignię znajdująca się na przedzie siedziska, aby bez trudu ułożyć malca w pozycji spoczynkowej. Można to zrobić także w czasie jazdy, nie zakłócając jego bezpieczeństwa.

Kolejną zaletą jest szerokie, ergonomiczne siedzisko, które zostało dodatkowo otoczone specjalnymi osłonami zabezpieczającymi miednicę – dla jeszcze lepszej ochrony!

A co z bezpieczeństwem? O tym również pomyślał producent!

Łatwość montażu i wygoda użytkowania to nie jedyne atuty, które wyróżniają fotelik Britax Romer King II LS na tle konkurencji. Wspomnieć należy również o wyjątkowej ochronie, jaką zapewnia producent. Są to specjalne systemy bezpieczeństwa, dzięki którym każdy rodzic może mieć pewność, że jego maluszek ma pełną ochronę – niezależnie od tego, czy udaje się z nim do pobliskiego sklepu, czy daleką wycieczkę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie głębokie ściany boczne, wyściełane przyjemnymi w dotyku materiałami, które dodatkowo pochłaniają energię. Do tego dochodzą specjalne nakładki na pasy bezpieczeństwa absorbujące część energii podczas gwałtownego hamowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here