fot. https://pixabay.com/

Wybór podarunku dla ukochanej może – zwłaszcza w pierwszych latach związku – sprawiać problemy. Podpowiadamy jaki prezent dla dziewczyny na urodziny będzie najlepszy. Co wziąć pod uwagę? Jakie są sprawdzone pomysły?

Prezent dla dziewczyny na urodziny – czego unikać?

W pierwszym rzędzie podarunków, które mogą sugerować pewne niedoskonałości kobiety. To między innymi karnet na siłownię, odchudzające wakacje, czy serię zabiegów na trądzik. Poza dwoma wyjątkami. Po pierwsze, jeśli wcześniej skonsultowaliście taki pomysł, to wtedy taki prezent dla dziewczyny na urodziny na pewno ją ucieszy. Po drugie – jeśli Wasza ukochana ma spory dystans do siebie, możecie spróbować. Na własną odpowiedzialność.

Na pewno unikać należy prezentów trywialnych i niedostosowanych do wieku. Inaczej również powinno się podejść do kupna prezentu dla matki na urodziny, czy inną okazję. Na taki sam podarunek dla swojej dziewczyny lepiej się nie decydować. Jak zatem wybrać?

Czym kierować się przy wyborze prezentu dla dziewczyny?

Przede wszystkim istotne są tak zwane kryteria indywidualne. Owszem, jest pewna ogólna grupa prezentów, które na pewno sprawią przyjemność. Lepiej jednak postawić na oryginalność. Podarunek oddający charakter i pasje kobiety. To najlepszy prezent na urodziny. Trzeba też mieć świadomość, że nawet pozornie bezpieczny podarunek, może się okazać nietrafiony. Wiele kobiet ma duszą romantyczki i za pewne spodoba się im bukiet kwiatów i pudełko czekolad, albo zaproszenie na kolację do restauracji. Może się jednak okazać, że taki wybór nie będzie trafiony.

Wybór prezentu – postawcie na oryginalność

Tak jak zostało wspomniane wcześniej. Od kilku lat można zauważyć taką właśnie tendencję. I to również w przypadku prezentów z okazji rocznicy ślubu. A więc – przynajmniej pozornie – w sytuacji w której raczej królują dość stonowane podarunki. Czasy się jednak zmieniają.

Dobrym pomysłem może być prezent, który wzmocni relację. To może na przykład wybór kursu wspinaczkowego. To ostatni bardzo modna forma aktywności fizycznej. Nie dość, że pozwala wzmocnić kondycję i ogólnie organizm, pozwala też zwiedzić sporo ciekawych miejsc na świecie (miejsc, gdzie uprawia się wspinaczkę). Do tego taki kurs może okazać się początkiem wspólnej pasji.

Im lepsza znajomość dziewczyny, co lubi i czym się interesuje, tym łatwiej można wybrać jakiś podarunek. Jeśli jej pasją jest malowanie, świetnym rozwiązaniem może być kurs malarstwa. Jest ich w tym momencie naprawdę dużo. Dla osób w różnych stopniu zaawansowania.

Praktyczny prezent dla dziewczyny

Kolejny pomysł, który może okazać się strzałem w dziesiątkę. Takim prezentem prezentem dla dziewczyny na jej urodziny jest karta podarunkowa na kurs kosmetyczny lub zdobienia paznokci. Jeśli Twoja dziewczyna jest miłośniczką wina, można zdecydować się na podarunek w postaci zestawu do wina. Droższym, ale na pewno nie zapomnianym prezentem na urodziny będzie wspólny wyjazd na zwiedzanie winnicy. Takie wycieczki są dostępne między innymi w polskich winiarniach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować sobie wyjazd na przykład na Węgry (Eger i Dolina pięknej Pani).

Praktycznym prezentem będzie kuchenne gadżety. Chociaż w tym wypadku na taki prezent dla dziewczyny lepiej zdecydować się po kilku latach związku. Przy pierwszych wspólnych urodzinach zdecydowanie lepszym pomysłem będzie oryginalny, a może szalony podarunek. W tym ostatnim wypadku styl życia kobiety i dopasowanie do niego prezentu ma mniejsze znaczenie.

Można oczywiście znaleźć podarunek, który będzie jednocześnie szalony i praktyczny. Wybierając prezent dla dziewczyny na urodziny (ale też i inną okazję) warto wziąć pod uwagę stopień zażyłości i czas trwania relacji. Jak również to na jakim jest ona etapie. Jeśli relacja dopiero się zaczyna, lepiej nie decydować się na kupno zmysłowej bielizny czy perfum. Bardzo często okazują się to prezenty nietrafione. Co najwyżej mogą wprawić w zakłopotanie. A tego na pewno chcecie uniknąć,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here