fot. https://pixabay.com/

Wybór idealnego prezentu dla chłopaka na urodziny (i inną okoliczność) może się okazać nie lada wyzwaniem. Nie tylko dlatego, że trzeba podejść do tego w sposób indywidualny. Znać potrzeby i marzenia chłopaka. Wpływ na wybór ma też wiele innych czynników.

Prezent dla chłopaka na urodziny – jak wybrać?

Zdecydowanie większym komfortem cieszą się dziewczyny, które są co najmniej parę lat w związku. Po pierwsze dlatego, że doskonale znają swoich facetów. Wiedzą prezent z jakiego grupy na urodziny dla chłopaka będzie trafiony. A czego powinny unikać. Po tym czasie zna się potrzeby i pasje swojego ukochanego.

Wybierając prezent dla chłopaka na urodziny warto wziąć pod uwagę te ostatnie, ale istotny jest również staż i cena. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby obdarować go naprawdę drogim prezentem. Tylko, czy aby na pewno to dobry pomysł? To jednak nie jest rocznica ślubu. Brak sformalizowanej formy związku daje nieco większe pole manewru.

Prezent dla chłopaka na urodziny – oryginalne pomysły

Oczywiście wciąż popularnością cieszą się sprawdzone rozwiązania (o nich poniżej), ale warto rozważyć nieco bardziej szalony pomysł. Na przykład wykupienie lotu z odrzutowym plecakiem (tzw. Water Jet Pack), Offroad czy jazdę Lamborgini. Wiele Panów taki prezent na urodziny zapewne bardzo ucieszy. A może skok ze spadochronem? Pomysłów jest naprawdę wiele. Oryginalnym prezent dla chłopaka na urodziny, to również taki który wykona się samemu. Nietypowy podarunek, ale może sprawić wiele radości.

Dużym powodzeniem cieszą się również różnego rodzaju gadżety do kuchni. A ucieszą się z nich nie tylko mężczyźni, którzy są kucharzami, ale i ci gotujący dla przyjemności. Wybór tego typu prezentu jest ogromny. Można podejść w sposób praktyczny – zestaw wyszukanych garnków. Jeśli chłopak do tego lubi np. Gwiezdne Wojny, można wybrać dodatki do kuchni z takim motywem przewodnim.

Sprawdzone prezenty dla chłopaka

Tutaj – zwłaszcza wśród młodszych mężczyzn – króluje elektronika. Nowy smartfon, konsola do gier i zegarek. To tylko kilka z pomysłów. Jak zostało wspomniane wyżej warto w kontekście wyboru prezentu dla chłopaka na urodziny ocenić kwestie finansowe. Zwłaszcza przy wyborze elektroniki.

Kolejnym sprawdzonym pomysłem jest literatura. Dobra książka jest zawsze świetnym wyborem. I też zdecydowanie najłatwiej będzie trafić w gust. Mężczyźni najczęściej lubią takie gatunki jak fantastyka, sci-fi, kryminał i horror. Duży wpływ na decyzję na wybór konkretnej książki jako prezentu dla chłopaka na urodziny jest jego wiek. Czterdziestolatek raczej nie ucieszy się z „Władcy Pierścienia”. Chyba, że jest ogromnym fanem, a prezent będzie w postaci wydania kolekcjonerskiego.

Jeśli chłopakiem jest geekiem, to wybór prezentu na urodziny może się okazać sporym wyzwaniem. Ale nie niewykonalnym. Jednym z pomysłów jest opaska na rękę z paskiem USB. Dzięki niej będzie miał pod ręką ładowarkę do smartfona. A jednocześnie narzędzi umożliwiające przesyłanie plików. Praktyczny prezent dla chłopaka na jego urodziny.

A może kubek. Nie taki zwykły. W jakimś stopniu spersonalizowany. Popularnym prezentem są kubki z nadrukami. Te ostatnie wprost lub z pewnym niedomówieniem odnoszących się do cech, pasji itd. Ale takie kubek może mieć również fantazyjne kształty. Można na przykład zainwestować w naczynie z klocków lego. Takie kubki są ogólnodostępne i nie są też drogie.

Prezent dla chłopaka z dłuższym stażem

Jeśli para jest ze sobą już dobrych kilka można się pokusić o nieco droższy wydatek. Też w taki wypadku zwykle kobieta wie o czym marzy jej facet. Zna jego pasje. Wie czego mu potrzeba. W takiej sytuacji wszystko zależy od cech indywidualnych. Dobrym pomysłem mogą być opisywane wyżej oryginalne prezenty dla chłopaka.

Wybierając podarunek można go również na coś namówić. Niech za przykład posłuży tutaj wymarzona zagraniczna wycieczka do Egiptu. To właśnie urodziny chłopaka mogą stać się punktem startowym do urzeczywistnienia tego o czym do tej pory się tylko rozmawiało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here